Cookie Consent by PrivacyPolicies.com

Hírek

Újra koncertek a várban

2021.06.28

Hosszú és nehéz kihagyás után újra zenei programokkal várják a közönséget a Nádasdy-várban. Az első koncerten a Balkan Fanatik köszöntötte pörgös, vidám hangulatú zenével a sárvári közönséget. Előzenekarként a Born Jovi Tribute Zenekar hangolta a közönséget Bon Jovi jól ismert dalaival.

Újra koncertek a sárvári várban

A Balkan Fanatik 2002-ben alakult, amikor az együttes tagjai több évtizedes zenei múlttal a hátuk mögött úgy döntöttek, hogy átlépik a műfaji és stílusbeli határokat és egyesítik zenei elképzeléseiket. A zenekar szinte küldetésének tekinti, hogy a hosszú pandémiát követően jól ismert dallamaikkal újrahangolják, felszabadítsák rajongóikat és általában a zene kedvelőit. Szeretnék elérni, hogy mindazok, akik korábban is koncertekre jártak, keljenek fel a fotelből és újra engedjék magukat elvarázsolni az élő zene minden hangjával.

Sárvári koncertjükre így azokkal a szerzeményeikkel érkeztek, melyek jó hangulatot teremtenek és megtáncoltatják hallgatóságukat. A produkció célja a zenei kultúrák, stílusok megismertetése nemcsak a magyar, hanem a más nyelven értőkkel is. Természetes ezért számukra, hogy dalaik több nyelven szólalnak meg.

Lepés Gábor és Tzortzoglou Jorgosz elmondta, hogy a járvány időszakát új dalok írása mellett videóklippek készítésével töltötték. Az együttes tagjai idén a koncert felkérések teljesítése mellett nagy erővel készülnek jövő évi jubileumukra is. A számos magas díjjal kitüntetett produkció húsz esztendős fennállásának a megünneplését többek közt korábbi együttműködőikkel közösen tervezi. Nemcsak egy jubileumi nagykoncerttel készülnek, hanem egy korong megjelentetése is céljaik között szerepel.

További híreink

Fogadóórát tart Klimits István önkormányzati képviselő

2025.09.19

Klimits István önkormányzati képviselő fogadóórát tart szeptember 22-én, hétfőn 16:30 és 17:30 között a Sárvári Önkormányzati Hivatal 218-as számú irodájában.

Tovább...

Szeptemberben lesz az éves eboltás

2025.09.16

Szeptember 20-án lesz az éves eboltás Sárváron. Dr. Szerémi Zoltán állatorvos tájékoztatása szerint az eboltást a korábbi évekhez hasonlóan a város négy pontján tartják meg.

Tovább...

Helybe jön a munkáltató - Állásbörze Sárváron

2025.09.16

Szeptember 22-én (hétfő délelőtt), Sárváron a Városháza Nagytermében ismét Állásbörzét szervez a Változó Világért Alapítvány. Újra lehetőség nyílik arra, hogy személyesen találkozhasson a legkülönfélébb területek munkáltatóival.

Tovább...

Szakmai Díjat kapott a sárvári kórház ápolási igazgatója

2025.09.12

Szeptember 4-én a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara ünnepélyes keretek között adta át a köztestület által alapított kitüntetéseket egy siófoki tudományos konferencián. 2025-ban Vas vármegyében Gécziné Bődi Henrietta, a Sárvári Szent László Kórház ápolási igazgatója vehette át a rangos szakmai elsimerést.

Tovább...

RENDKÍVÜLI TESTÜLETI ÜLÉS

2025.09.12

Rendkívüli ülést tartott a sárvári képviselő-testület szeptember 10-én a Városházán. Módosították Sárvár településrendezési eszközeit és napirendre került egy pályázati csomag, amelynek keretében több sárvári utca felújítására is pályázik az önkormányzat.

Tovább...

Épül a hegyközségi kerékpárút

2025.09.12

Készül a támfal a hegyközségi kerékpárút nyomvonala mellett, a munkaterületen tartott bejárást Ágh Péter országgyűlési képviselő, Kondora István polgármester és Dr. Máhr Tivadar alpolgármester.

Tovább...
Értesüljön elsőként városunk híreiről!