Hírek
Folytatódnak a fogadóórák, a következő Lánkapusztán lesz
2023.02.20
Fogadóórával kezdték az évet Dr. Máhr Tivadar és Szabó Zoltán alpolgármesterek, akik a járvány elmúltával fontosnak tartották, hogy újra lehetősége legyen a polgároknak személyesen is felkeresni őket az irodáikban. A nagy érdeklődésre való tekintettel úgy döntöttek, hogy helybe viszik a fogadóórákat a lakossághoz.
Dr. Máhr Tivadar alpolgármester és Varga Jenő, a 8. számú választókerület önkormányzati képviselője március 2-án, csütörtökön 16-17 óráig tart fogadóórát Lánkapusztán a volt orvosi rendelőben.
– Ezen a találkozón lehetősége lesz a polgároknak arra, hogy szűkebb lakóhelyük közérdeklődésre számot tartó megoldásra váró feladataival, személyes jellegű kéréseikkel megkeressenek bennünket. Az év folyamán a város minden körzetében tartunk fogadóórát és lakossági fórumot is, ez utóbbiakon az ide fejlesztési terveinket, Sárvár költségvetését is bemutatjuk a polgároknak – mondta el Dr. Máhr Tivadar, aki Varga Jenővel március 2-án a lánkapusztaiakat várja fogadóórára.
További híreink
Ütemterv szerint halad a hegyközségi körfogalom építése
2026.03.30
Ütemterv szerint halad a kivitelezés a hegyközségi körforgalomnál, ahol ideiglenes forgalomterelést építettek ki. A kereszteződés Ostffyasszonyfa felé vezető ágát az első 100 méteres szakaszon teljesen lezárták, ez az ág az építkezés befejezéséig nem használható.
Tovább...Elkészült a Flex előtti kerékpárút
2026.03.30
Elkészült a Sárvár és Csénye közé tervezett kerékpárút mintegy 200 méter hosszú szakasza, Kondora István polgármesterrel és Ágh Péter országgyűlési képviselővel jártunk a helyszínen.
Tovább...Ülésezett a sárvári képviselő-testület
2026.03.30
Megtartotta márciusi ülését a sárvári képviselő-testület, ahol a fő napirendi pontok az önkormányzati tulajdonú cégek üzleti tervei voltak, továbbá bejelentették, hogy a Sárvári Városgondnokság Nonprofit Kft. 443 millió forintot nyert a távhőrendszer fejlesztésére.
Tovább...Fogadóórát tart Dr. Máhr Tivadar alpolgármester
2026.03.26
Fogadóórát tart Dr. Máhr Tivadar alpolgármester április 1-jén, szerdán 15:00 – 16:30 óráig. Dr. Máhr Tivadart megkereshetik ezen időtartamban a Sárvári Közös Önkormányzati Hivatalban lévő irodájában és telefonon, a 06 95 323 555-ös telefonszámon.
Tovább...Négy sárvári vehetett át állami kitüntetést nemzeti ünnepünkön
2026.03.23
Nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából állami kitüntetéseket adtak át Budapesten. Példaértékű tevékenysége elismeréseként Takács Zoltán Bálint, Talabér Csaba, Szélesi Attila és Horváth Zsolt részesült kitüntetésben.
Tovább...Négy sárvári részesült megyei kitüntetésben a nemzeti ünnepen
2026.03.18
Ünnepi ülést tartott a Vas Vármegyei Közgyűlés Celldömölkön az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 178. évfordulója alkalmából március 13-án. Az eseményen átadták a vármegye által alapított díjakat és elismeréseket, négy sárvári is elismerésben részesült, akiket a város nevében Kondora István polgármester és dr. Szijártó Valéria címzetes főjegyzős köszöntött.
Tovább...






