Hírek
Ismét tart online alpolgármesteri fogadóórát Dr. Máhr Tivadar
2021.10.07
Aktívak voltak a sárváriak a korábbi online alpolgármesteri fogadóóráimon – mondta el Dr. Máhr Tivadar alpolgármester, így most újraindulnak ezek az alkalmak október 12-én. Mivel a koronavírus – járvány negyedik hulláma már érződik, ezért továbbra is online formában tartja az alpolgármesteri fogadóórákat Dr. Máhr Tivadar.
- Fontosnak tartom, hogy a sárváriak kérdései, kérései eljussanak hozzánk, és a problémáik megoldásában a segítségükre lehessünk. Bízom abban, hogy most is sokan megkeresnek majd - mondta el az alpolgármester.
Dr. Máhr Tivadar, Sárvár alpolgármestere október 12-én, kedden 14 – 15 óráig tart fogadóórát. Kérdéseikkel, észrevételeikkel Dr. Máhr Tivadart megkereshetik ezen időtartamban telefonon, a 06 95 323 555-ös telefonszámon. Október 12-ig folyamatosan fogadja kéréseiket, kérdéseiket e-mailben, az alpolgarmester@sarvar.hu címen és alpolgármesteri Facebook – oldalán üzenetben!
További híreink
Szenzációs kiállítás - Munkácsy két gyermekportréját mutatták be a Nádasdy múzeumban
2025.05.19
"Két ismeretlen ismerős - Munkácsy Mihály két gyermekportréja" címmel nyílt kiállítás a múzeumok világnapján a Nádasdy Ferenc Múzeumban, amelynek dísztermét megtöltötték az érdeklődők vasárnap délelőtt. Kövi Alfonz és Kövi Etelka portréját 1866-ban festette meg Munkácsy Mihály. A képeket Rampacher Anikó hagyományozta végrendeletében a sárvári múzeumra, ahova 2023-ban kerültek az alkotások.
Tovább...Újításokkal készül a Sárvárfürdő a nyári szezonra
2025.05.19
Befejezéséhez közeledik a strandmedence felújítása a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőben. A komplexumban már nagy erőkkel készülnek a nyári szezonra, bővültek a lehetőségek a kültéri csapatsportra is. Tengó- és padelpálya várja a vendégeket a strandon.
Tovább...Nyugdíjazása alkalmából köszöntötték dr. Niklai Erzsébetet
2025.05.19
Dr. Niklai Erzsébet 2025. április 22-ig töltötte be a Sárvári Szent László Kórház főigazgatói posztját. A jövőben a kórház Rehabilitációs Osztályának osztályvezető főorvosaként folytatja munkáját, míg az intézmény irányítását dr. Drácz Lajos orvosigazgató látja el megbízott főigazgatóként.
Tovább...Aszfaltburkolatot kapott az Almáskerti utca
2025.05.19
Több helyszínen zajlik a tavaszi út-, járda- és csapadékcsatorna felújítási program városunkban. Az Almáskerti utca útburkolatának és az Esze Tamás utca páratlan oldali járdájának aszfaltozása már el is készült.
Tovább...A Futókörök Napján rekord részvétellel a 7. helyen végzett Sárvár
2025.05.19
Fantasztikus részvétel mellett – a korábbi versenyekhez hasonlóan – idén is a TOP10-ben, a 7. helyen végzett Sárvár az 5. Futókörök Napján. A rajt előtt avatta fel a város új futókapuját Dr. Máhr Tivadar alpolgármester és Gömbös Gyula, a versenyt szervező, Sárvári Kinizsi SE Tájfutó Szakosztályának edzője.
Tovább...25 májusfa magasodik a jubileumi évben a várparkban
2025.05.04
Sárvár idén programsorozattal ünnepli a századforduló óta eltel 25 év eredményeit, így nem véletlen, hogy május 1-jén 25 fát állítottak az önkormányzat és a civil szervezetek a Várparkban. Az elmúlt 25 év és a 25 fa is a civil közösségek erejét, együvé tartozását jelképezi.
Tovább...