Hírek
Rábasömjéni falunap – Idén is megmozdult a városrész apraja és nagyja
2024.08.14
A rábasömjéni városrészben július 27-én szervezte meg a hagyományos falunapot a Rábasömjénért Egyesület.
A rendezvényen bemutatót tartottak a vámoscsaládi Angyalszív Lovasudvar és az Angyalszív Autósport Klub tagjai, a répcelaki kötélugrók és a Sárvári Shotokan Karate Egyesület tagjai is. A városrész lakóit Varga Károly önkormányzati képviselő köszöntötte, aki örömének adott, hogy ismét összegyűlt a városrész apraja és nagyja, és ismét egy önfeledt napot tölthetnek együtt. Az önkormányzat képviseletében Németh Róbert önkormányzati képviselő, a karate egyesület vezetője is üdvözölte a megjelenteket, köszönetet mondott a szervezésért Tamics Ibolyának, a Rábasömjénért Egyesület elnökének.
A nap folyamán arcfestés, csillámtetkó – készítés és vidámparki játékok is várták a gyerekeket, a felnőttek pedig bűnmegelőzési tájékoztatót hallgathattak meg.
Az est sztárfellépője Horváth Meggie volt, akinek a zenéjét finom pörkölt illetve gulyás elfogyasztása mellett élvezhették a rábasömjéniek. A zene és a buli hajnalig tartott.
További híreink
Megújul a sárvári fürdő strandmedencéje
2025.03.14
Megtörtént a munkaterület átadása, március elején elkezdődött a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő külső strandmedencéjének felújítása. A munkálatokról Kondora István polgármester és Kántás Zoltán, a Sárvári Gyógyfürdő Kft. ügyvezető igazgatója adott tájékoztatást a helyszínen.
Tovább...Képviselői fogadóóra
2025.03.14
Képviselői fogadóórát tart Németh Róbert, az 5. sz. vk. önkormányzati képviselője és Kampelné Kozlovszki Marianna önkormányzati képviselő 2025.03.28-án, pénteken15:00 és 17:00 között a Sárvári Önkormányzati Hivatal 218-as számú irodájában.
Tovább...Március 20-tól lehet égetni a kerti hulladékot
2025.03.11
Sárvár Város Önkormányzata közzétette a kerti hulladék égetésére vonatkozó tájékoztatóját. Március 20-tól április 30-ig lehet az avart és a kerti hulladékot égetni Sárváron az önkormányzat környezetvédelemről szóló rendelete értelmében.
Tovább...Állásbörze Sárváron - helybe jön a munkáltató
2025.03.11
Március 24-én Sárváron, a Városháza Nagytermében állásbörze kerül megrendezésre, ahol az érdeklődők személyesen találkozhatnak különböző munkáltatókkal. Az esemény kiváló alkalmat biztosít a munkalehetőségekről való tájékozódásra, valamint a felmerülő kérdések közvetlen megvitatására.
Tovább...ALÁÍRVA: Indulhat a Kertvárosi Szabadidőpark tervezése!
2025.03.11
Aláírta a Kertvárosi Szabadidőpark megvalósítását célzó támogatási szerződést Sárvár Város Önkormányzata, a Vas Vármegyei Önkormányzat és az Őrségi Nemzeti Park Igazgatósága. Sárvár képviseletében Kondora István polgármester látta el kézjegyével a dokumentumot.
Tovább...Készülnek a hegyközségi körforgalom tervei
2025.03.11
A hegyközségi körforgalom kiviteli terveiről egyeztetett ismét március 4-én Kondora István polgármester Böröcz Miklóssal, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Vas Vármegyei Igazgatóságának igazgatójával a Városházán.
Tovább...