Hírek
Közlekedési és hasznos információk - Korda György és Balázs Klári koncert
2024.06.03
A sárvári nyárköszöntő rendezvény 2024. május 31-én 19:30-kor Thomax koncertjével kezdődik a Posta téren. 21 órakor lép fel Korda György és Balázs Klári, 22 - 24 óráig Pixa zenél.
A rendezvény helyszínén büfé, mobil wc-k üzemelnek a rendezvény ideje alatt. A rendezvényre a belépés ingyenes!
A rendezvény megközelítésre szolgáló útvonalon a közlekedési lámpák kikapcsolása mellett rendőri forgalom irányítás várható. A rendezvény ideje alatt tilos lesz a megállás az Ady utcának a Batthyány és Móricz Zsigmond utcák közötti szakaszán, a páros oldalon.
A helyszín megközelítésre szolgáló útvonalon a rendőrség biztosítása mellett a sárvári polgárőrök segítik a közlekedést, és adnak a közlekedéssel kapcsolatban tájékoztatást.
A rendezvény helyszínén a biztonsági szolgálattól lehet segítséget kérni.
A sárvári lakosokat arra kérjük, aki teheti és nem nagy távolság számára, gyalogosan látogassa meg a rendezvény helyszínét!
A rendezvényre gépjárművel kilátogatókat arra kérjük, hogy a forgalmi dugók elkerülése végett a rendezvénytől távolabbi parkolók használják, amelyek a következő helyeken találhatóak:
SÁRVÁR ARÉNA PARKOLÓ
HUNYADI UTCA PARKOLÓ
DÓZSA UTCA PARKOLÓ
VÁRPARKOLÓ ÉS VÁRKERÜLET
KOGER TELEP (GYÖNGYÖS UTCA)
SZTK PARKOLÓ
SÁRVÁRI FÜRDŐ PARKOLÓ
A szervező a kijelölt parkolókban őrzést nem biztosít, ezért az ott elhelyezett gépjárművek bekövetkezett kár tekintetében a szervező felelősséget nem vállal!
Felhívjuk rendezvényen résztvevők figyelmét, hogy rendezvény biztonságát veszélyeztető körülmények (pl. viharos időjárás) esetén a koncertek elmaradhatnak!
A rendezvénnyel kapcsolatosan folyamatos tájékoztatást adunk a Sárvár Lendületben, illetve a Hello Sárvár Facebook – oldalakon és a Sárvár Rádióban.
Kérjük, hogy vigyázzanak magukra és egymásra!
Jó szórakozást kívánunk!
Kapcsolódó dokumentum
További híreink
Kezdődik a sárvári iparterületi elkerülő út tervezése
2025.03.09
Tervzsűri elé került a sárvári iparterületi elkerülő út ügye, amelynek keretében döntés született az elkerülő út nyomvonaláról.
Tovább...Sárvár is csatlakozott az országos faültetési akcióhoz
2025.03.09
A Nemzeti Faültetés Napján, március 1-jén, szombaton faültetésre hívta Sárvár lakosságát a Sárvári Városszépítő Egyesület, Sárvár Város Önkormányzata és a Sárvár Jövőjéért Civil Kerekasztal Egyesület a Laktanya utcai játszótérre. Az egyesületek tagjai és az önkormányzat képviselői három darab ezüst hársfát ültettek el a játszótéren, amelyek néhány éven belül árnyékot biztosítanak a gyerekeknek.
Tovább...Képviselői fogadóóra
2025.03.09
Képviselői fogadóórát tart Toldi Tamás önkormányzati képviselő 2025.03.24-én, hétfőn 16:30 és 17:30 között a Sárvári Önkormányzati Hivatal 218-as számú irodájában.
Tovább...Fogadóórát tart Varga Károly önkormányzati képviselő
2025.03.04
Varga Károly, az 1. számú választókerület önkormányzati képviselője március 6-án, csütörtökön 17.00 - 18.00 óráig a Sárvári Önkormányzati Hivatal 218-as irodájában, 18.00 – 19.00 óráig a Rábasömjéni Közösségi Házban fogadóórát tart. Varga Károly várja a lakosság megkeresését ezen időtartamban.
Tovább...Medencefelújítás, városerdő - Ülésezett a képviselő-testület
2025.02.28
Rendkívüli ülést tartott pénteken reggel a sárvári képviselő-testület a Városházán.
Tovább...Megvalósulhat a Kertvárosi Szabadidőpark
2025.02.28
A Sárvár Aréna mögötti beépítetlen ingatlan mellett még csak az épülő közút jelzi, hogy hamarosan fejlesztés kezdődik. Ágh Péter országgyűlési képviselő, dr. Kondora Bálint, a Vas Vármegyei Közgyűlés alelnöke és Dr. Máhr Tivadar, Sárvár alpolgármestere tartott bejárást a területen, és adott tájékoztatást a készülő beruházásról, amelynek központi eleme a mozgáskoordinációt fejlesztő játszótér lesz.
Tovább...