Hírek
Segíts Sárvár, hogy segíthessünk! – Adventi Adománygyűjtés
2020.12.04
Segíts Sárvár, hogy segíthessünk! címmel adventi adománygyűjtést indított Sárvár Város Önkormányzata.
Segíts Sárvár, hogy segíthessünk! – Adventi Adománygyűjtés
Jótékonysági felhívása
Karácsony közeledtével szinte mindenki elgondolkodik azon, hogyan tudná a nehéz sorsú, rászoruló családok, gyermekek, idősek ünnepét bearanyozni.
2020-ban a koronavírus – járvány közepette még fontosabb, hogy figyeljünk egymásra, segítsük egymást!
Sárváron is élnek olyanok, akik főként így karácsony közeledtével hálás szívvel fogadják a segítséget, az adományokat. A járványhelyzet miatt azonban nem célszerű most tárgyi adományokat gyűjteni, ezért aki segíteni szeretne, pénzadomány formájában tudja ezt megtenni.
Sárvár Város Önkormányzata újranyitja a tavasszal létrehozott – járvánnyal kapcsolatos - alszámláját az adományok fogadása céljából. A sárvári önkormányzat fontosnak tartja az összetartozás szellemének és az emberi szolidaritás érzésének erősítését.
Kérjük, lehetőségeik szerint csatlakozzanak a sárvári önkormányzat adventi adománygyűjtési akciójához, buzdítsák ismerőseiket, és vigyék hírét, hogy minél nagyobb lehessen az összefogás!
Az adományokból vásárolt élelmiszerek az „Alapítvány a nehéz anyagi körülmények között élők megsegítésére” szervezeten keresztül, a Sárvári Gondozási és Gyermekjóléti Központ közvetítésével jutnak el a rászorulókhoz.
Bankszámlaszám: 11747037-15733634-10260009
Segíts Sárvár, hogy segíthessünk!
További híreink
Vásári portékák, ízek, illatok, muzsikaszó töltötte meg a belváros utcáit
2025.11.07
Október utolsó hétvégéjén ismét benépesültek Sárvár utcái, megrendezésre került a Simon-Júdás Napi Országos Kirakodóvásár. Több száz árus, több tízezer látogató jött el Sárvár nagy hagyományú vásárára.
Tovább...Együttműködés a minőségi vendégélményért
2025.11.07
Egy újszerű együttműködés keretében közös akciót indított a Sárvár Tourist & TDM Nonprofit Kft. és az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság. A „Fedezd fel az Őrségi Nemzeti Parkot!” című kezdeményezést október 20-án mutatták be Sárváron, a Sárvári Tourinform irodában tartott sajtótájékoztatón.
Tovább...Életműdíjat kapott Dr. Galántai György
2025.11.07
Az 1956-os forradalom és szabadságharc 69. évfordulója alkalmából tartottak ünnepi közgyűlést október 22-én a Vármegyeháza dísztermében, ahol „Gróf Batthyány Lajos – Életmű Díj” kitüntetésben részesült Dr. Galántai György, a Sárvári Járási Hivatal nyugalmazott hivatalvezetője.
Tovább...Együtt emlékezett az önkormányzat, a katolikus egyház és a koncertfúvószenekar
2025.11.04
Sárvár Város Önkormányzata a katolikus egyházzal együtt mindenszentek napján tartott megemlékezést a Soproni úti köztemetőben.
Tovább...Még több nyugdíjas kaphat ajándékutalványt
2025.10.25
A sárvári képviselő-testület október 22-én tartotta soron következő ülését a Városháza nagytermében, amelyen Strompová Viktória, a Sárváriakért Egyesület önkormányzati képviselője nem volt jelen.
Tovább...Október a sárvári hősök hónapja!
2025.10.25
Az 1956-os forradalom és szabadságharc 69. évfordulója alkalmából szervezett városi ünnepségen először az 1956-os hősök emléktáblájánál helyezte el az emlékezés koszorúit Ágh Péter országgyűlési képviselő, Dr. Máhr Tivadar alpolgármester és dr. Bankits László aljegyző a Sárvári Koncertfúvószenekar közreműködésével.
Tovább...






